.

.

New
8 инчен Агол Туш Полица и 5 инчен Туш Caddy Сапун Јадење - Мат Сива Ѕид Монтирани Бања Организатор Метро Lugged Врати за Нови Градежни

8 инчен Агол Туш Полица и 5 инчен Туш Caddy Сапун Јадење - Мат Сива Ѕид Монтирани Бања Организатор Метро Lugged Врати за

DEN 2256.00

Тековен
Во продавницата

✅ Пакет вклучува 8 инчен Агол Туш Полица и 5 инчен Сапун Јадење Ѕид Монтирани Бања Организатор Lugged Врати за Нови Градежни во Мат Сива боја. ✅ ИНСТАЛАЦИЈА СО НОВА КОНСТРУКЦИЈА : Потребна за сечење плочки да одговара на lugged задната полица, видете инсталација видео за детали. ✅ ПОСТАВУВАЊЕ МАТЕРИЈАЛ НЕ се ВКЛУЧЕНИ : За препорачува поставување на материјали и површината апликации, преглед на нашите детални инструкции за инсталација вклучени со твоите полица купување. ✅ ДРЖИ ДО 50 ФУНТИ : се Чека за 24 часа за епоксидна да се постави пред додавање која било тежина на полица. ✅ НУЛА И ДАМКА ОТПОРНИ : П-Печат технологија е направен за влажни средини обезбедување на нула и ' рѓа отпорна површина која ја штити против дамки.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди