.

.

New
2 Парчиња Мека Спиење Капи – Ноќ Сатен Хаубата со Широк Премиум Еластична Бенд, Салон Хаубата Губење на Косата Спиење Капа за Жени

2 Парчиња Мека Спиење Капи – Ноќ Сатен Хаубата со Широк Премиум Еластична Бенд, Салон Хаубата Губење на Косата Спиење Капа

DEN 83.76

Тековен
Во продавницата

Ефикасни и Удобен – Чувајте ја вашата фризура свеж изглед, ве lossing коса и нема да се будам со frizz.Тоа е погодно да се лизга за тоа и не треба да се врзуваат многу цврсто.Разни Шема Опции – Нашата bonnets имаат разни на печатење на модели за да го изберете, шарени и модерни.Материјал – Сатен-направени капа на голема еластичност, мазен и лесен за носење, со еластична бенд да остане во место, дури и кога ќе се спие.Бесплатни Големина Одговара на Повеќето – Потполно губење на покриеност, една големина одговара на сите, тоа е совршен за долга коса, губење на косата, chemo пациентот, капа за спиење и дневен декорација.Одличен за По-продажба на Услуги – да Се биде одговорен за нашите клиенти е нашата компанија е првата цел.Ако има било какви проблеми со нашиот производ, можете да не контактирате во секое време, ние ќе го реши вашиот проблем, додека не се задоволни.Параметар: Пакет Вклучува : 2 BUC Големина(Слободен Големина) : 12.8 x 12.8 x 0.4 Инчи Тежина : 2.3 ОЗ Карактеристики : 1. Широк висок квалитет еластична бенд Чува вашата коса во место и да ви помогне да се спречи оштетување на вашата коса за време на спиење. 2. Нашите капи беа наменети за сите стилови на косата и видови на ум.Разни на печатење на модели за да го изберете зависи од она што ви се допаѓа. 4. Само се лизга на тоа и не треба да се врзуваат многу цврсто, така погодно за вас секојдневно.Вид На Совети : 1. Секој има свој раководител големина,тоа е само може да се упатување на нашата големина.Ако вашиот шеф се премногу мали или големи,тоа не е многу погоден за вас.2. 100% Вистински модел фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете., сепак, може да постои мала варијација во бои како компјутерски монитори варира.3. Ве молиме овозможи 0.5 инчи разлики поради рачни мерења.Инструкции за перење : Рака мие, ладно и нежни циклус.Висат да се исуши и не кајгана, со цел да се задржи шапка форма, обидете се да не користите машина за миење.Ако има било какви проблеми со нашите капи, можете да не контактирате во секое време, ние ќе го реши вашиот проблем, додека не се задоволни.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди