.

.

New
Hedgehogs Шема Полжави Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за Спа,Плажа,Туш

Hedgehogs Шема Полжави Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за Спа,Плажа,Туш

DEN 717.60

Тековен
Во продавницата

И без разлика ладен или топол ден, останете атмосфера на сите цела година.3 ПАРЧЕ КРПА SET - Оваа група вклучува 1 bathrobe крпа 59 X 31. - Не носат крзно,не исчезнат,мека и дише - Лесно да се земе и исклучување со велкро прицврстување - Машина Перат,ја Собори или Висат Сува.Со прилагодливи Лепенка и еластична ремени за која било големина.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди