.

.

New
Туш Капа & Ракавици Сетови, Водоотпорен Обновливи Бања Алатки

Туш Капа & Ракавици Сетови, Водоотпорен Обновливи Бања Алатки

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Туш Капа Ракавица Поставувапакетот вклучува пар на туш ракавици и туш капа.За да се задоволат потребите за капење.Туш КапаНаправени од обновливи водоотпорен материјал,кој е eco-friendly и удобен за носење.Не сте од добивање на влажни при преземањето на туш.Можете исто така да го користите задржи вашата коса чисти кога appying маска ,готвење ,го прават чистење и други прилики.Туш РакавициНаправен од висок квалитет на најлон материјал,кој може да помогне да разлиствам кожата, ефикасно и направете ја вашата кожата помека и помазна на допир.Совршен за Тело Чистосовршено поставен за тело чисто.Направи вашиот секојдневен живот повеќе погодно.Економска за Семејството Употребатуш капа и ракавици се соодветни за целото семејство употреба.Овој сет содржи пар на туш ракавици и туш капа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди