.

.

New
Двоен Слој Туш Када Коса Капа Шапка Перат Прилагодливи Обновливи Водоотпорен за Жените Девојка Деца, Црна, Црвена Зелена Место за Собирање, Pack 3

Двоен Слој Туш Када Коса Капа Шапка Перат Прилагодливи Обновливи Водоотпорен за Жените Девојка Деца, Црна, Црвена Зелена

DEN 2354.40

Тековен
Во продавницата

Двојно слоеви дизајн со голема водоотпорен функција, така што нема повеќе да се грижите за добивање на вашата коса влажно, а земајќи туш, водоотпорен најлон надворешноста и еко-пријателски PEVA разделуваат внатрешниот, удобно еластична полите и уникатни turban дизајн за да ги одржуваме нашите капа течење слободни.Една големина одговара на повеќето, совршен за сите коса должини и дебелини, еластична нуди флексибилност со сит се вклопуваат, на elasticband може да се streachable на обемот на главата ви треба, и може да остане во место совршено.Нашите дизајн има коса во удобно без големи износени работ изглед, жартиери stitched во правилно и не одвратен еластична што можете да ги видите во евтини капи.Можете или да ја користите за да се задржи вашата коса, сува, а земајќи туш, машина за перење лицето, со примена на маската, заштита на вашиот прекрасен и скапи фризура кога се спие или дури и готвење дома.Издржлив е доволно да се одржи вашата коса тесни за време на туширање или облекување, може да се користат одново и одново по перење, различен модел за капење капи дефинитивно ќе ја задоволат вашата потреба, ако имате проблеми при правењето избор, 3 чешниња, црна дамка, црвена дамка, зелена место, што може да ги исполни повеќето од вашата желба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди