.

.

New
Бујна Оркестарот, White & Сива Лента Clip Жакард Туш Завеса, 72 x 72

Бујна Оркестарот, White & Сива Лента Clip Жакард Туш Завеса, 72 x 72

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

100% Памук. 1 Туш Завеса : 72"H x 72"W. 100% Полиестер. 1-pc сет вклучува : 1 Туш Завеса.Машина За Миење Ладно, Мрежа Торба, Слични Бои, Нежни Циклус.Користете Само Не-Хлор Кајгана, Кога Е Потребно.Собори Сува Ниска, Светлина Железо Ако Е Потребно.Дадете вашата бања обновено boho или рустикален изглед со овој туш завеса одликувајќи се со едноставна, но модерен шари модел на 100% памук.Заедно едни на ленти е реси разубавувањето да додадете текстура и стил на вашиот господар или гостин тоалет.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди