.

.

New
Тропски Лето Плажа Ткаенина Туш Завеса (Тропска Плажа)

Тропски Лето Плажа Ткаенина Туш Завеса (Тропска Плажа)

DEN 287.76

Тековен
Во продавницата

Полиестер.Увезени.големина : прибл. : 71 ИНЧЕН X 71 ИНЧ.100% поли ткаенина е мазна на допир и домот, во својата draping.Оваа завеса е згодна и ретки да ги пронајдете.Оригиналот.Завесата има прекрасни шарени која се осветлува до овој чуден, машка.големина : прибл. : 71 инчен x 71 инчен ; (180 cm x 180 см) 100% полиестер платно машина за миење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди