.

.

New
KMMOTORS Свитлива Автомобил Ѓубре Може да се Патентирани Автомобил Отпад Кошница Удобно Multifuntional Вегетаријанска Кожа и Оксфорд Облека Автомобил Организатор Автомобил

KMMOTORS Свитлива Автомобил Ѓубре Може да се Патентирани Автомобил Отпад Кошница Удобно Multifuntional Вегетаријанска Кожа

DEN 479.76

Тековен
Во продавницата

▶[*ПРЕДУПРЕДУВА*]◀Прилагоди на пластични кеси НЕ се ВКЛУЧЕНИ.Се продава одделно. [ЗАДРЖИ ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ЧИСТА И УРЕДНА] Автомобил корпата за ѓубре 'Jopps' има 1.85 галон на капацитетот која ви помага да останете организирани и уредно во вашиот автомобил. [ЗДРАВ ДНОТО ПОДДРШКА ОДБОР] Jopps имаат пластични одбор на дното која го задржува корпата за ѓубре во форма и го спречува тоа од затворање. [ПРИЛАГОДЛИВИ РЕМЕНИ] Максимум 24 инчи, доволно долго за да поставите било каде во вашиот автомобил како опрема смена, или конзола кутија за задните седишта. [ВЕГЕТАРИЈАНСКА КОЖА & ОКСФОРД ТКАЕНИНА] Jopps е изградена со висок квалитет издржливи материјали.Тоа се обезбеди максимална сила, долговечност, и елегантност. !!НОВО!!BLING BLING ДИЈАМАНТ JOPPS [ИЗБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА ОМИЛЕНА БОЈА].

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди