.

.

New
WODEJIA Аквариум Смола Скршени Пештерата Тегла Вазна Рок Риба Резервоарот Аквариум Украс Пејзаж Décor за Риба Ракчиња Хипи Засолниште Риба Оркестарот на Резервоар

WODEJIA Аквариум Смола Скршени Пештерата Тегла Вазна Рок Риба Резервоарот Аквариум Украс Пејзаж Décor за Риба Ракчиња Хипи

DEN 1902.48

Тековен
Во продавницата

Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Изработени од не-токсични, шарени и живописни силикон кој изгледа крајно реални и природни.Силна Вшмукување чаша база лесно може да си го цица во мазна аквариум.Смола занаети сместени во рибата резервоарот додадете природни атмосфера на риба резервоар, овозможувајќи им на рибите да можат слободно да се шатл преку тоа.Предмет Тип : Риба Резервоарот Decoration Material : Resin Function : Decoration Application : Аквариум Пејсаж, Риба Резервоарот Decoration Shape : вазна barrels Style : Vintage Size : 15*11*15cm (L*W*H)Боја : Како на сликата show Package се Вклучени : 1 PC * Риба Резервоарот Decoration Vibrant бои : Invigorate аквариум оркестарот со vibrantly-обоени вештачки растенија, додадете храбар прскање на боја за да заличи вашиот аквариум пејзаж.Lifelike вода на растенијата украс ви даде чувство на водни растенија со вода flowing Low одржување : за Разлика од живи растенија, пластични вештачки растенија не е потребна специјализирана за осветлување и други супстрати.тие нема да умре, расте премногу големи, или да стане искината и непривлечно.тие не се потребни никакви режење, и ќе остане убава сезона по сезона.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди