.

.

New
Мала Африканска Маска - Страна Се Насликани Абориџини Точка Уметност - Племенски Tiki Маски Ѕид Виси - 9.5 Инчи (Дијамант Раководител)

Мала Африканска Маска - Страна Се Насликани Абориџини Точка Уметност - Племенски Tiki Маски Ѕид Виси - 9.5 Инчи (Дијамант

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Мала рака насликани декоративни дрво маски за ѕид виси.Уникатно рачно изработени од мала тежина и еко-пријателски дрво од страна на Тајландски уметник.Можете да го изберете маска дизајн.Ние брод на точната маска модел ќе го изберете.Не случајно замени.Секој рачно изработени tiki маска беше индивидуално направена и може да има мали варијации во однос на точната големина, посекотини, и бои.Разноврсна дома декор ѕид виси : Идеален за Tiki украси или Африкански културни оркестарот.Лесно да се откажам со мали string прилог кон врвот, грб.Мала големина : Околу 9 1/2" Долго x 4" Широк x 1" Дебела.Секоја маска има црна база боја, а потоа беше уметнички насликани со уникатно дизајнирани, различни обоени точки.Бродови Брзо од САД-врз основа на Продавачот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди