.

.

New
TechTools RF-0410BLK Ретро Десктоп Фан со USB Кабелот, Црна

TechTools RF-0410BLK Ретро Десктоп Фан со USB Кабелот, Црна

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

4" desktop фан со сите-метална конструкција. 10 Вати Моќен Мотор.Поместување глава - се прилагодува на секој агол.Хром галвански да стои пропадна слободни влошки.Напојува преку USB - USB кабелот вклучен.USB Ретро Фан .4 Инчен Десктоп Фан.Напојува преку USB.4 инчен десктоп фан со сите-метална конструкција. 10 Вати Моќен Мотор.Поместување на главата се прилагодува на секој агол.Хром галвански да стои пропадна слободни влошки.Напојува преку USB,USB кабелот вклучен.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди