.

.

New
EuisdanAA Метал Флексибилни Gooseneck Пластични Канцеларија, КОМПЈУТЕР, Лаптоп Мини USB Вентилатор(Мини ventilador USB del ordenador portátil де ла PC де ла oficina del plástico del cuello де cisne флексибилн?

EuisdanAA Метал Флексибилни Gooseneck Пластични Канцеларија, КОМПЈУТЕР, Лаптоп Мини USB Вентилатор(Мини ventilador USB

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Боја : Зелена,Бела; Нето Тежина : 69g; Главен Материјал : Пластика,Метал.Димензии : Должина : 28cm/ 11"; Пакет Содржина : 1 x USB Вентилатор; Име на Производ : USB Вентилатор.Интерфејс : USB; Напојување : USB.Карактеристики : Прилагодлив Став; Ладење Тип : 1 Вентилатор(Características : Soporte ajustable; Tipo де enfriamiento : 1 ventilador.Gooseneck Должина : 20cm/ 7.9"; Вентилатор Димензии : 6 x 10cm/ 2.4" x 3.9"(L*W)(Longitud del cuello де cisne : 20 cm / 7,9"; Tamaño del ventilador : 6 x 10 cm / 2,4" x 3,9" (L * W).Euisdan AA Метал Флексибилни Gooseneck Пластични Канцеларија, КОМПЈУТЕР, Лаптоп Мини USB Fan Plug и игра, ниту надворешно напојување е потребно.Имајте fanning се додека не го исклучите USB Вентилатор или исклучување на лаптоп или персонален КОМПЈУТЕР.Нежно се прилагоди на флексибилен вратот на USB вентилатор позиција да ветре било кој начин сакате.Опис на Spanish Mini ventilador USB del ordenador portátil де ла PC де ла oficina del plástico del cuello де cisne флексибилни del metal Color : верде, бланко; Peso neto : 69 g; Материјал директорот : plástico, metal Dimensión : Longitud вкупно : 28 cm / 11"; Contenido del paquete : 1 x ventilador USB; Nombre del producto : ventilador USBInterfaz : USB; Fuente де alimentación : USBCaracterísticas : Soporte ajustable; Tipo де enfriamiento : 1 ventilador Longitud del cuello де cisne : 20 cm / 7,9"; Tamaño del ventilador : 6 x 10 cm / 2,4" x 3,9" (L * W).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди