.

.

New
Pasow Мини USB Кабел USB 2.0 НЕКОЈ да Мини Б 5pin Машки Полнење Податоци Кабелот за GoPro Херој 3+, Херој HD, PS3 Контролер, мобилни Телефони, MP3/4 Играчи, Цртичка Cam, Дигитална Камера,

Pasow Мини USB Кабел USB 2.0 НЕКОЈ да Мини Б 5pin Машки Полнење Податоци Кабелот за GoPro Херој 3+, Херој HD, PS3 Контролер,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

USB Тип Машки на Тип Б Машки.Стапки на пренос до 480 Mbps.Премиум заштитените извртени пар изградба.Plug and play функционалност за печатари, скенери, тастатури и други дигитални уреди.PC и Mac компатибилни.Опис : Поврзете се на вашата дигитална камера или преносни хард диск за компјутер со овој висок квалитет на 5-Пински Мини USB кабел.Овој кабел ќе работат со многу од дигитални фото апарати, mp3 плеери, и преносни хард дискови на пазарот денес и ви овозможува лесно пренесување на вашите омилени слики или музика на вашиот PC или Mac.На кабелот има согласност и сигурен спроводливост.Карактеристики : - Кабел USB 2.0, Тип на Мини 5-Игла Тип Б - Hi-Speed стапки на пренос до 480 Mbps - Plug and Play - ви Овозможува да префрлувате слики и податоци помеѓу вашиот мобилен телефон, MP3,PDA, GPS системи за компјутер - Shield да се обезбеди пречки без операција EMI/RFI пречки чувано - Флексибилни ПВЦ јакна, флексибилни и тешко да се пробие, трајни Пакет се вклучени : 1 x USB 2.0 Машки да Мини USB B 5 Pin Кабел.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди