.

.

New
10FT USB Тип C Кабел,Брзо Полнење,со Долги Држачи за Кабелот за напојување за Samsung Галакси Забелешка 10,S10 Плус,A01 A20 А50 A71 A51,LG Stylo 6 5 G8 Г-7 V60,K51,Мото G,Sony PS5 DualSense,Xbox Серија X S Кон?

10FT USB Тип C Кабел,Брзо Полнење,со Долги Држачи за Кабелот за напојување за Samsung Галакси Забелешка 10,S10 Плус,A01

DEN 167.52

Тековен
Во продавницата

【КОМПАТИБИЛНОСТ СО】 Kindle fire hd 10, Samsung Галакси S20 S10 S10e 5 G S9 S8 Плус, Белешка 20 10 9 8,A01 A10e A20e A20 A30 A40 А50 A51 A60 A70 A80 A90 A9/9s A9 Ѕвезда A6s A50s A30s A8,M30s M40 M30 M20,Капакот 5 G,Z 2 Пати,Приказ,Табот Активни Про/Табот S4/Табот S5e,Book2;LG Stylo 6 5 4,G8 X G8 S G8 Г-7 V50 V40 V35 Thin Q V30 S V30 V20,П Перо,П7 П8,G Подлога,Крило;Мото G Перо Моќ G8 Г-7,G6,G/Еден/Razr(НЕ ВКЛУЧУВААТ G6 ИГРА) Z4 Z2 Z3 X4,Една Макро Zoom Акција Визија Моќ, Т-Мобиле Revvl 5 G/4. 【QUCIKLY ПОЛНЕЊЕ QC3.0 & ТРАНСФЕР на ПОДАТОЦИ】 Wosixima USB за да го USB C Кабли поддршка QC3.0 брзо Полнење(5 V/3А, 9 V/2 A, 12 V/1.5 А ) и синхронизација на брз трансфер на податоци( 480 Mbps). 【ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ & FLEXIABLE】 Спакувани со Црвено Двојно-Плетенка Најлон влакна, кои го прават тоа имаат одличен анти-извртување & Абразија-доказ за сопственост и дури и да преживее вашето домашно милениче џвакање.Овој USB Тип C Кабел може да издржи најмалку 12,000 циклуси на 90 степен наведнуваат тест. 【ПРОДОЛЖУВАЊЕ на животниот ВЕК НА БАТЕРИЈАТА】 Овој USB тип-c полнење кабел опремени стандард 56 KΩ се повлече до отпорник, ефективно подобрување на безбедноста перформанси, кој овозможува побезбедна полнење тековната кога USB C кабел се полни со брзо брзина и нема да биде прегревање на високи температури. 【ГАРАНЦИЈА】 нудиме оваа Најлон Плетенка USB 2.0 Тип-C Кабел со 18-Месечно Грижете се-слободни и 24/7 услуги на клиентите, ако имате било какви прашања,ние ќе ги разреши вашите дилеми во рок од 24 часа.Спецификации : .Излез : 5 V/3А (9 V/2 A, 12 V/1.5 A).Трансфер на податоци : USB 2.0 480 Mb/s.Конектор : USB A за да USB-C (Реверзибилна).Боја : Црвена.Должина : 10 нога.Samsung Галакси S20,S10,S10e,S9,S8,Имајте на ум 10/9/8,A90 5 G,A80,A70,А50,A51,A40,A30,A20,A50s,A30s,A10e,A01,A8+ (2018),A9 (2018),A8 Ѕвезда,M30s,M40/M30,M20,Капакот 5 G,Приказ 2/Book2,Табот Активни Про,10.1 (2019)/A 10.5,S4,S5e.LG Stylo 5 4,G8 X,G8 S,G8,Г-7,G6,V60,V50,V40,V30,V35 Thin Q,се Вклопуваат/Еден,П Перо Q7/П8, G Подлога X II 10.1. Google Пиксели 4 XL 3 XL 3а XL 2 XL.Apple i Pad Про 12.9 11. Мото G Перо Моќ G8,Г-7,G6 (НЕ ВКЛУЧУВААТ G6 ИГРА),Еден/Макро Zoom Акција,Z4,Z3,X4. One Plus 8 7 T 7 Pro,6 T 6,5. Сечилото 10,Axon 10 Про,Ножот V10,Max 2s,Max Приказ,Ножот X,Axon У,Z Max,Искра,Zpad,Голема,да Искриват.Sony peria,10,XZ2,XZ3. Kindle Fire HD 10. Go Pro Hero Max,8,7,6. Microsoft Surface Книга Одат 7. Asus РОГ Телефон 2,Zen Fone 6,5 z,Zen Pad Z8s,AR,3 Луксузни,Z10. Од суштинско значење Телефон,МАЧКА S61 S48c,Razer Телефон,Kyocera Dura Force Про 2,Nintendo Switch.Xbox Серија X S Контролер.Sony PS5 Play Station Dual Sense Контролер.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди