.

.

New
BRST Полнење преку USB PC Кабел Кабелот за ZBS A1000 A3000 Андроид LCD Мулти-Допир, WiFi Таблет КОМПЈУТЕР

BRST Полнење преку USB PC Кабел Кабелот за ZBS A1000 A3000 Андроид LCD Мулти-Допир, WiFi Таблет КОМПЈУТЕР

DEN 22.32

Тековен
Во продавницата

Влезен Напон : 100~240 VAC 50/60 Hz, Светот Употреба.Safe стандард : FCC,CE, Ro SH.Кратки-коло Заштита, во Текот Напон Заштита, во Текот на Топлина Заштита.Ве молиме проверете со вашиот модел без разлика дали тоа е исто како на листата пред купување.Ние не ја прифати одговорноста ако купите погрешно производи.Ви благодариме!.BRST Полнење преку USB PC Кабел Кабелот За ZBS A1000 A3000 Андроид LCD Мулти-допир, Wi Fi Таблет КОМПЈУТЕР.BRST Полнење преку USB PC Кабел Кабелот За ZBS A1000 A3000 Андроид LCD Мулти-допир, Wi Fi Таблет КОМПЈУТЕР.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди