.

.

New
Микро USB Кабел,XIAE& 5Pack (3/3/6/6/10FT) Најлон Плетенка Алуминиум Андроид Кабел за Samsung Галакси S7 Работ S6 S5 и Повеќе-Црно-Сино (Црно-Бело)

Микро USB Кабел,XIAE& 5Pack (3/3/6/6/10FT) Најлон Плетенка Алуминиум Андроид Кабел за Samsung Галакси S7 Работ S6 S5 и

DEN 191.76

Тековен
Во продавницата

【Брзо Полнење Поддржува 480-Mbps брзина на пренос. 【12-Месечно по-продажбата на услугата】 нудиме оваа 5 Pack(3/3/6/6/10 FT) Микро USB Кабел со 12-Месечно по-продажбата на услугата и пријателски 24/7 услуги на клиентите.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди