.

.

New
Ајакс Научни 30X Џеб Осветлени Микроскоп

Ајакс Научни 30X Џеб Осветлени Микроскоп

DEN 325.20

Тековен
Во продавницата

Тип На Производ : Микроскопа.Пакет Димензии : 5.334 Cm L X 3.555 Cm W X 15.24 См Х. Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 1.0 Lbs.Ајакс Научни 30x џеб осветлени микроскоп.Со фокусирање тркало, светлина switch.Бара 2x AAA батерии ( не се вклучени).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди