.

.

New
LENTION USB C VGA Адаптерот, Тип C VGA Кабел Конвертор за 2021- MacBook Pro 13/15/16, Новиот iPad/Површина/Mac Воздухот, Samsung S21/S20/S10/Забелешка 21/20, Стабилна Возачот Уверение (CB-CU606, Розово Злато

LENTION USB C VGA Адаптерот, Тип C VGA Кабел Конвертор за 2021- MacBook Pro 13/15/16, Новиот iPad/Површина/Mac Воздухот,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

USB C VGA - Max резолуција излез е 1920x1080@60 Hz, надолу компатибилен со 1080i, 720p, 576p, 480i / 480p. (Забелешка : VGA само поддржува видео излез, и за двете видео & звук излез, ве молиме да се разгледа LENTION CB-CU607 USB C до HDMI Адаптер (4 K/60 Hz) од нас).Генијален Не се лизга Дизајн - User-friendly не се лизга конектор за полесно приклучокот и отстранете.Компатибилен со Apple 2016/2017/2018/2019/2020/2021 Mac Book Pro 13/15/16 (Thunderbolt 3), Новиот Mac Book Air/i Pad/i Mac, Surface Pro 7/Книга 2/Оди, HP, Dell, Acer, Samsung, и уреди поддршка ДП ALT Режим.Изгради-во Чип - На БЛАГАЈНИЧКИТЕ CU606 адаптер е опремен со изгради-во чип кој трансфери USB-C сигнал во аналоген сигнал.Излез јасна и стабилна видео сигнал VGA екранот.Совршена за возење една или две VGA от телевизии, монитори или проектори во исто време.Plug and Play - Нема дополнителни возачот / софтвер потребен.Одговараат за Mac OS, Windows 10/8.1/8, Chrome OS, и Linux оперативен СИСТЕМ (За уреди со целосна функционална USB-C порта само).Исто така компатибилна со Новиот i Pad Про 11 / 12.9 без какво било прилагодување.Стабилна Возачот 3.0 Заверена - LENTION објавени на напредни Стабилна Возачот 3.0 стандард за да им помогне на купувачите се купи со доверба.Стандардот вклучени 3 главни карактеристики : Не-Мешање помеѓу поврзани со периферни уреди, Доволно за напојување, и на Уреди кои работат под нормална температура без прегревање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди