.

.

New
EAI Нафта Печат 22mm X 35mm Х 8мм ТЦ Двојно Усна w/Пролет. Метал Случај w/Нитрилна Гума Слој

EAI Нафта Печат 22mm X 35mm Х 8мм ТЦ Двојно Усна w/Пролет. Метал Случај w/Нитрилна Гума Слој

DEN 1725.60

Тековен
Во продавницата

Што повеќе, овој печат има ниска оток во вода, обезбедување на долгорочна употреба.Нашата нафта печат ќе одговара совршено насекаде, каде што треба.Направени за супериорен запечатување перформанси, ова масло печат користи гумени капак за стабилна печат способност и тесни се вклопуваат, внатрешна метал случај засилување за подобрување на ригидност на печат, и жартиера пролет за постојан притисок на окното за ефикасно затворање.ОДЛИЧНО се ВКЛОПУВААТ : 22mmx35mmx8mm големина.ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА ОТПОР : Со своите 70 A Нитрилна Butadiene Гумени капак материјал дизајн, оваа пролет натоварени метрички ротари окно ќе го издржат температури од -40℉ да 226℉.Оваа гума нафта печат ќе го задржи надвор нечистотија и други загадувачи од надвор, додека избегнување на истекување на масла или хемикалии поради hydrodynamic транспорт ефект.Ја штити вашата инвестиција со одржување прашина, нечистотија, и нечистотии away Hydrocarbon течности отпорни, и отпорни на Абење за оптимални запечатување перформанси.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди