.

.

New
frimy б Климатизација Луксузни Усна Сјај Висок Сјај Заврши (Jubilant)

frimy б Климатизација Луксузни Усна Сјај Висок Сјај Заврши (Jubilant)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Алое ги третира и лечи се исуши усните додека благотворно Силициум, природен минерал, smoothes и retextures усните.Мароко Одгледува Argan Масло е богато со Витамин Е и есенцијални масни киселини, и дава супериорен хидратација и поправка на придобивките на усните.Castor Семе и Соја Масло обезбеди природни emolliency и климатизација.Витамин Ц обезбедува антиоксиданс заштита.Витамин E услови и moisturizes кожата, додека обезбедување антиоксиданс заштита.Врвна убавина луксуз, оваа формула е комбинација на payoff на чиста кармин со супериорен сјај на сјај.Формулиран со полимер технологија, дека форми невидлива филм кој се движи со усните, обезбедување на удобност и продолжен носат.Уникатна комбинација на масла помош на состојба и хидрат усните па вертикални линии и брчките се појави помалку забележлива, додека усни изгледаат посмирен и помлади.Формулиран со полимер технологија што ви помага да се спротивстави на бришење-off за продолжен сјај носат.Мулти-барањата featherweight формула дава супериорен сјај и обезбедува долготрајна хидратација со блескав боја во еден замав.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди