.

.

New
Џоли Козметика Водоотпорен Гел Усна Лагер - Супер Мазна, Екстра Долг Облека (Цреша Розова)

Џоли Козметика Водоотпорен Гел Усна Лагер - Супер Мазна, Екстра Долг Облека (Цреша Розова)

DEN 393.60

Тековен
Во продавницата

Исклучително долго носење, водоотпорен формула глајд модели на усните.Transfer-доказ, не-feathering носат.Се носат до 7 часа, без да го додадете.Супер меки формула обезбедува точност линија и суши надолу за да го носиш професионален изглед на усните.Мешавини лесно пред поставување на budge доказ заврши.Paraben слободни.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди