.

.

New
RONVEI Керамички Utensil Носителот, Отстранлив Сушење Кошница, Големи Прибор за Готвење Crock за Кујната Countertop, Складирање Организатор Тенџере за Лажици, Spatulas и Прибор за ја

RONVEI Керамички Utensil Носителот, Отстранлив Сушење Кошница, Големи Прибор за Готвење Crock за Кујната Countertop, Складирање

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

СУПЕР ВЛАГА-ДОКАЗ : на дното на секој контејнер,Тоа може да се направи на проток на вода далеку побрзо, што може да се задржи внатрешната сува, железо рамка го прави купот висат во воздух за подобра вентилација.База : L19.8cmx W9.2cm.МОДЕРЕН ДИЗАЈН : комбинација на челична рамка и керамика првенство, го прави прибор носителот изгледаат модерно и авангарда, едноставна и атмосферска. 2-КУПОТ ДИЗАЈН : има 2 посебни utensil тенџере, кои може да се класифицираат вашиот ножеви, гранки, лажици, spatulas, whisks и други прибор за јадење.така што ќе може да ги задржи сите кујнски прибор заедно, лесно за вас да се земе и се користи.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : На послужавник и 2 чаши се отстранува, погодно за вас да се исчисти стагнира вода.Ви препорачуваме да ги мијте ги редовно и сува.СТРУЧНАТА СЛУЖБА : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш по e-mail, ние ќе ви обезбедиме со задоволително и професионално решение во рок од 24 часа.Производ : Креативни керамички стапчиња за јадење tube Style : Нордиските минималистички style Material : висок квалитет ceramic Style : геометриски модели, геометриски мермер models Size : 19.8 cm долги x 9.2 см широк.Висок квалитет ceramic High-квалитетни керамички материјал, здравје и заштита на животната средина, не-корозивен, не-емитира штетни substances Creative shape Octagonal дизајн, мали и исклучителна, различни од моделот комбинација, висока recognition Drainage design Bottom одвод дупка дизајн со вода чинија да се исцеди водата, за да се спречи остарел tableware NOTE : 1. Ве молиме овозможи 0-2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди