.

.

New
zenglingliang Кујна Utensil Носителот на стапчиња за јадење Држачот за Ѕид за правилно Поставена Прибор за јадење Сушење Drainer Складирање Решетката за Кујна Chopstick Кошница Сад

zenglingliang Кујна Utensil Носителот на стапчиња за јадење Држачот за Ѕид за правилно Поставена Прибор за јадење Сушење

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

На дното на оваа стапчиња за јадење носителот доаѓа со одвод дупка, која е наменета за одлична вода и одвод.Овој производ е ѕид монтирани стапчиња за јадење носителот, која може да се држи на вашиот ѕид на површината за да ги зачувате вашите kitchenwares.Тоа е направен од високо квалитетни пластични материјали.Должината на овој производ е 13cm, ширина е 14cm и висина е 7cm.Овој производ е погоден за домаќинство, домашни, кујна, итн.Компактен и заштеда на Простор : Зачувате простор и уживаат огромна сума на капацитетот!Име на производ : прибор за јадење holder Material : Plastic Features : Лесни, Простор за заштеда, Durable Color : Сина, Жолта, Зелена, Orange Size Детали : 13cm x 14cm x 7cm/5.12" x 5.51" x 2.76" (Прибл.)Ве молиме имајте во предвид : 1. Пред купување, ве молиме проверете ја големината и бојата.2. Производот слики не се вклучуваат предмети освен производот садови решетката.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење грешка, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди