.

.

New
FHW Миленичиња Куче Четка за заби Џвакање Играчки, Пченка Играчки, Vocalization, Џвакањето, Куче Играчки, Млечни Стапови, Грижа за Забите со Четка Прачки, Големи и Средни Ку?

FHW Миленичиња Куче Четка за заби Џвакање Играчки, Пченка Играчки, Vocalization, Џвакањето, Куче Играчки, Млечни Стапови,

DEN 763.20

Тековен
Во продавницата

[Лесно да се чисти] : гумени материјал е многу лесно да се чисти, и тоа исто така може да се мијат во машина за миење садови. [Иновативниот дизајн] : новиот serrated пченка млечни род може да им помогне на кучиња ги мијат забите подлабоко.Тоа, исто така, има звук функција.Им овозможи на вашето куче да се џвака или да си игра со ова куче четка за заби се држиме за не повеќе од 5 минути.Вашето куче ќе го сакам и да си игра со тоа да се исчисти своите заби.Паста за заби може да биде вметната по должината на каналите во влакната обвивка, која им помага на домашните миленици ги мијат забите.Јас сум повеќе заинтересирани во новиот куче четка за заби и се подготвени да се џвака.

Останатите карактеристики

Material:
TPR
Color:
yellow
Size:
5.8 * 2.2in (length * width)
Package includes:
2 *dog toothbrush toy
Due to manual measurement, the product size may have an error of 1-3 cm. Please pay attention and consider its factors when buying. All products are in kind. Due to the difference in lighting and display effects, the actual product may have color differences. The problem is not a quality problem, the final product please refer to the actual product received :
Обновено

Слични понуди