.

.

New
Кујна Кафе Завеси Памук и Лен Американски Капчиња Крои нето Valance Завеса со Везени, Род Џеб Бистри Завеса за Кујна Бања Прозорец Завеса, Половина Завеса, W 150 X L 60 cm

Кујна Кафе Завеси Памук и Лен Американски Капчиња Крои нето Valance Завеса со Везени, Род Џеб Бистри Завеса за Кујна Бања

DEN 1128.24

Тековен
Во продавницата

Материјал Опис : Кујна завеси од чист памук : едноставна и чиста, мека и стилски, која дава вашиот дом во удобно чувство.Ширина на кафе завеса е 150 см,висина 30/50/60 cm (11.8 / 19.7 / 23.6 инчи) и идеална големина за повеќето кујна и трпезарија windows.Кујната Завеси се изработуваат од обична памук и лен ткаенини, од графиконот се убави хеклани tassels, многу убава.Селски кујна завеси даде вашата соба ретро талент.Лесно Одржување Дизајн : измијте се со ладна вода, нежно циклус, сушење на ниска температура, пеглање, ако е потребно.Да ја заштитите Вашата Приватност : таверната завеси не само што обезбедуваат приватност, но, исто така, им овозможи на мека светлина од сонцето да тече нежно во собата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди