.

.

New
Лебдечки Бисер Оркестарот Кралска Сина Бела Вазна Спојници 80pcs Нема Дупка Бисери Вазна спојници Спојници за вазни Вазна Додатен Стилски вазна спојници Модерна ваз

Лебдечки Бисер Оркестарот Кралска Сина Бела Вазна Спојници 80pcs Нема Дупка Бисери Вазна спојници Спојници за вазни Вазна

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Бисери немаат дупки да го даде завршувањето изгледа Свадба декорација Дома декор царинење Свадба оркестарот Оркестарот за дневна соба Модерна дома декор Украси за дома Дома декор дневна соба.Се создаде убава лебди бисер централен со додавање на транспарентен гел монистра.Домашна декорација.Оваа понуда е само за 80 парчиња бисери доаѓа со големина 10мм, 14mm 18mm. 24mm, 30мм.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди