.

.

New
DAGEDA Јасно Веѓа Поставување Гел, Јасно и Црна Веѓата Поправи Гел, Водоотпорен И Пот-Доказ Веѓа Поправка Течни Веѓите Стил Салон за Убавина за Домашна Употреба Шминка

DAGEDA Јасно Веѓа Поставување Гел, Јасно и Црна Веѓата Поправи Гел, Водоотпорен И Пот-Доказ Веѓа Поправка Течни Веѓите

DEN 143.76

Тековен
Во продавницата

【Веѓата Обликувањето】 : ви Даде големи и убави веѓи природно.Одлично за веѓата обликување, што се користи за да го скроти непослушните веѓите и зајакнување на веѓата боја.Направи вашето лице повеќе стерео и е најдобриот избор за совршен веѓите. 【Природни и Целосна】 : веѓа Течност е јасно поставување на производ има дури и текстура, се создаде 3 D природни и совршен веѓите.Кога бранеа преку природни веѓа додава дебелина, волумен, текстура.Направи вашата шминка изгледа повеќе. 【Парична казна Четка Главата】 : На 360-степен деликатна четка главата цврсто grasps гелот, и долго четка може лесно да се четка од деликатна и во облик на веѓата шминка. 【Долготрајни & Водоотпорен】:Црна течност гел, невидливи природни шминка ефект, водоотпорен и пот-доказ, не е лесно да се отстрани шминка направи веѓа шминка траен и да се создаде водоотпорен и долготрајни веѓа шминка"мантил". 【Безбедно и Природни】 : Овој производ е направен од благи и не иритирачки материјали.На сите природни и органски формула е дизајнирана специјално за веѓите.Тоа нема да предизвика иритација, или отсуство на несакани остатоци во вашиот веѓите.Спецификации : ●Име : Веѓа Поставување Гел ●Боја : Црна и Јасна Течност Гел ●Тежина : 1.81 оз Карактеристики : ●Транспарентен поставување на течен гел долготрајни веѓа шминка. ●Нежна формула, освежување и не-леплива не влијае на шминка. ●360°парична казна четка главата деликатна четка главата цврсто grasps гелот, и долго четка може лесно да се четка од деликатна и во облик на веѓата шминка. ●Создава природна веѓа шминка ефект, што го прави лесно да се отстрани шминка.Совети : ●1. Чувајте се далеку од децата. ●2. Чувајте ги на ладно место и да се избегне директна сончева светлина.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди