.

.

New
KINGMAS Аглеста Веѓа Четка - 2 парчиња Професионални Око Веѓата Четка и Spoolie Четка (Црна)

KINGMAS Аглеста Веѓа Четка - 2 парчиња Професионални Око Веѓата Четка и Spoolie Четка (Црна)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

ПРОФЕСИОНАЛНИ АГЛЕСТА ВЕЃАТА ЧЕТКА За обликување и дефинирање на веѓите.Се направени со цврста, премиум квалитет синтетички влакна, и лесно се чистат.Од една страна, четка е професионална одделение аглеста веѓата четка за обликување и дефинирање на веѓите.на нејзината друга страна, четка има висок квалитет spoolie, за чешлање и мешање.Веѓа Четка Должина : Околу. 153mm / 6inch.Ве молиме Не Двоумете се да Контактирате со Нас Ако Било кој Квалитет на Прашањето. 100% Задоволството Гарантира или Вашите Пари Назад!.Совршен Дуо Око Веѓата Четка и Spoolie Четка.Веѓа Четка Должина : Околу. 153mm / 6 инчи.Се Направени со Цврста, Премиум Квалитет Синтетички Влакна, и Лесно се Чистат.Форма и Дефинирајте ги Вашите Веѓи Како Про.Од Една Страна, Четка Е Професионална Одделение Аглеста Веѓата Четка за Обликување и Дефинирање на Веѓите.На Нејзината Друга Страна, Четка Има Висок Квалитет Spoolie, за Чешлање и Мешање.На Аглеста Веѓата Четка Има Фирма Влакната, Совршен за Пополнување на Веѓите.Секогаш Форма Вашиот Веѓите Или Природна Светлина или Многу Добра Алтернатива.Spoolie - Чешел Низ Трепките Пред или По Маскара Апликација за да ја Дефинирате и Посебна.Neaten и Облик на Веѓите во рамките на Подготовките за Веѓата Прав и Восок.Аглеста Веѓата Четка – Користете се со Малку Лабава или Притисне Сенки (Бидете Сигурни да го Вишокот Првиот) и се Применуваат Нагоре Потези По Природната Линија на Веѓата.Ако Сакате да Го Одржува Обликот на Вашиот Веѓите во Текот На Денот, Користете Јасни или Затемнети Веѓата Гел. 2 Алатки во Една, Ќе Добијат Двојно Заврши Eyelash/Веѓа Spoolie и Агол Веѓата Голема Четка за Обликување и Дефинирање на Веѓите и Примена на Eyeliner.Секогаш Форма Вашиот Веѓите Или Природна Светлина или Многу Добра Алтернатива.Spoolie - Чешел Низ Трепките Пред или По Маскара Апликација за да ја Дефинирате и Посебна.Neaten и Облик на Веѓите во рамките на Подготовките за Веѓата Прав и Восок.Аглеста Веѓата Четка – Користете се со Малку Лабава или Притисне Сенки (Бидете Сигурни да го Вишокот Првиот) и се Применуваат Нагоре Потези По Природната Линија на Веѓата.Ако Сакате да Го Одржува Обликот на Вашиот Веѓите во Текот На Денот, Користете Јасни или Затемнети Веѓата Гел.2 Алатки во Една, Ќе Добијат Двојно Заврши Eyelash/Веѓа Spoolie и Агол Веѓата Голема Четка за Обликување и Дефинирање на Веѓите и Примена на Eyeliner.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди