.

.

New
AOYEZIUS Флорални Обрачот Венец Рамка Геометриски Рамка Гарланд Жица Виси Ѕвони на Врата Farmhouse Партија,Злато,150MM

AOYEZIUS Флорални Обрачот Венец Рамка Геометриски Рамка Гарланд Жица Виси Ѕвони на Врата Farmhouse Партија,Злато,150MM

DEN 232.32

Тековен
Во продавницата

Златен венец е направен од железо, таписерии изработка, силен и издржлив, отпорен на ' рѓа без боја исчезнува.Со соодветна големина се добри за вашиот состанок различни ликовни декорација потреби.Погоден за сите видови на цветни аранжмани, правење на вашиот diy занаети погледнете повеќе совршен и елегантен.Овој декоративен венец може да се користи во затворени простории или на отворено.Кога се прават уникатен венец, можете да заврши вештачки цвеќиња, зелени лисја и разни украси на метал обрачот според вашиот сопствен хоби.Производ description Product Карактеристики : Тоа е многу лесен и не бара никакви инструкции, правење на вашиот DIY работи атрактивен изглед.Геометриски венец, не само совршен за правење на различни diy цвет аранжман,dreamcatcher, crafts Package Вклучуваат : 1 PCSColor : Gold Product Големина : 100 MM : дијаметар е за 3.94 инчен, грешка е за 0.39 инчен;150 MM : дијаметар е за 5.91 инчен, грешка е за 0.39 инчен;200 MM : дијаметар е за 7.87 инчен, грешка е за 0.39 инчен;250 MM : дијаметар е за 9.84 инчен, грешка е за 0.39 инчен;300ММ : дијаметар е за 11.81 инч, грешка е за 0.39 inch Product Материјал : железо.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди