.

.

New
Pip Бери Кревката Teardrop | Pip Бери со памучен ткаенина на карета Plaid Лак | 11 инчен (Pip Бери Кревката Teardrop, Старо Злато - 1 парче)

Pip Бери Кревката Teardrop | Pip Бери со памучен ткаенина на карета Plaid Лак | 11 инчен (Pip Бери Кревката Teardrop, Старо

DEN 166.80

Тековен
Во продавницата

1 по цел -Мерки 11 инчи.Кревката Teardrops се толку едноставна, а сепак изгледа домот.pip бобинки акцентирани со ткаенина лак, подготвени да додадете примитивни допир на вашите клиенти дома декор.Околу 10" - 12" долго.Тежина - 0.25 кг.Висина - 0.75 во.Ширина - 3.50 во.Должина - 11.00 во.Стариот злато pip бобинки.Кревката Teardrops се толку едноставна, а сепак изгледа домот.на возраст pip бобинки акцентирани со ткаенина лак, подготвени да додадете примитивни допир на вашите клиенти дома декор.Вашите клиенти ќе љубов на цената најдобри на сите!Околу 10" - 12" долго.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди