.

.

New
MEILUGANG 7PC 3/8 Вози Долго Стигне до Ѕвезда Малку Socket Set T25 T30 T40 T45 T50 T55 T60 Екстра Долг 110mm CR-V Torx Малку Socket Set Мултифункционален Ракав

MEILUGANG 7PC 3/8 Вози Долго Стигне до Ѕвезда Малку Socket Set T25 T30 T40 T45 T50 T55 T60 Екстра Долг 110mm CR-V Torx

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

По професионален дизајн, неговата функција е многу сличен на традиционалниот приклучок, но пригоден алатка се користи.За разлика од рестриктивната pin ракав, тоа лесно може да се справи со висок вртежен момент и цврсто и правилно менгеме било орев и гром во рамките на своите континуирано прилагодливи големина опсег.Одржување на единствен сила на сите страни на fastener да се спречи заоблени ќошиња.Лесно се стега и отстранување на оштетените, заоблени и ' рѓосано ореви и завртки.Лесно се справи со висок torques, цврсто и правилно менгеме било ореви и завртки во рамките на нивните континуирано прилагодливи големина опсег.Ракавот собата може да се користи во автомобилската индустрија, дома одржување, преработувачката индустрија, градежништвото и другите индустрии.Висока Видливост Ознаки за полесно и Побрзо Малку Избор на Материјал : CR-V Големина : T25 T30 T40 T45 T50 T55 T60 Totall Должина : 110mm.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди