.

.

New
Quix 3 Дел High Speed Челик Titaniam Nitrade Обложени Вежба Битови Во Големини

Quix 3 Дел High Speed Челик Titaniam Nitrade Обложени Вежба Битови Во Големини

DEN 226.80

Тековен
Во продавницата

3 Парче Сет.Големини : 5mm, 6mm, & 8мм.Титаниум Nitrade Обложена.Намалувања Неправилни Форми.За Дрво Или Метал.Лесно Се Вклопува Во Секоја Вежба Мотор, Овие Титаниум Nitrade Обложени, High Speed Челик Вежби Се Идеален За Сечење Нерегуларни Контури И Дупки Во Дрво Или Метал. 5mm, 6mm, 8mm Големини. * 3 Парче Сет * Димензии : 5mm, 6mm, & 8мм * Титаниум Nitrade Обложени * Намалувања Неправилни Форми * За Дрво Или Метал.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди