.

.

New
Микро 100 DMM-120-290X Вежба/Крај Милиони, 90° Точка Агол, 12 mm Машина Кол, 30 мм LOC, 2 Fl, 12 mm месо тело Кол, 83 мм OAL, AlTiN

Микро 100 DMM-120-290X Вежба/Крај Милиони, 90° Точка Агол, 12 mm Машина Кол, 30 мм LOC, 2 Fl, 12 mm месо тело Кол, 83 мм

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Дизајниран за chamfering, мелничката, и некои забележување на т.н " апликации. 2 flute дизајн ефективна во забележување на т.н " и дупчење апликации.Al Ti N слој опција за додавање подмачкување и зголемена отпорност на абење во тешко-да-машински материјали. 30° хеликс.Солидна карбид.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди