.

.

New
Epson PowerLite 1775W Widescreen Бизнис Проектор (WXGA Резолуција 1280x800) (V11H363020)

Epson PowerLite 1775W Widescreen Бизнис Проектор (WXGA Резолуција 1280x800) (V11H363020)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Лесен и патување пријателски, тенки како лаптоп.Cutting-edge конекција - USB Приклучок 'n Игра.Автоматска корекција и на Екранот Одговара брзо се прилагодува сликата за да одговара на екранот.Ултра-Светли HD Изведба во Тенок, Пренослив Проектор.Нејзините ултра-тенок дизајн, сончева widescreen перформанси и лесно безжично поврзување направи Epson Power Lite 1775 W крајниот избор во преносни проектори.Таа обезбедува вредност, удобност и ефикасност.На Power Lite 1775 W лесно испорачува HD видео содржини или слики од вашиот widescreen лаптоп со мајчин WXGA (1280 x 800) резолуција.Неколку дека со 3000 lumens боја на светлина излез и 3000 lumens бела светлина, output1, а резултатите се навистина неверојатни.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди