.

.

New
Смола Проектор Figurine Филм Филмски Проектор 3D Модел Гроздобер Филмски Проектор Колекционерски Украс Фото Реквизит за Домашна Канцеларија Оркестарот Црна

Смола Проектор Figurine Филм Филмски Проектор 3D Модел Гроздобер Филмски Проектор Колекционерски Украс Фото Реквизит за

DEN 1011.36

Тековен
Во продавницата

Смола Проектор Figurine : Погоден за домашни спална соба, дневна соба, студија, канцеларија, хотел, продавница, итн.Смола Проектор Figurine : Ретро стил му дава на производот во смисла на возраста.Смола Проектор Figurine : Погоден за различни стилови и сцени.Смола Проектор Figurine : Одличен подарок за вашите пријатели и семејството.Смола Проектор Figurine : Високо - квалитетна домашна декорација украси, нека вашиот дом полн со уметнички вкус.Карактеристики - Материјал : Смола.- Боја : Црна.- Димензии : 24 х 14 x 6cm.Пакет Including1 Проектор модел.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди