.

.

New
MYLPDZSWZX Авто Додатоци 1.52x30M/тркалаат Автомобил Стил Налепници Армијата Зелената боја Мат Flim ПВЦ Винил Заврши Автомобил Тело Филм за Мотоцикл возење Велосипед Luopan Авт

MYLPDZSWZX Авто Додатоци 1.52x30M/тркалаат Автомобил Стил Налепници Армијата Зелената боја Мат Flim ПВЦ Винил Заврши Автомобил

DEN 1512.00

Тековен
Во продавницата

Спецификации : .Боја : Армија Зелена.Материјал : Мат Винил Филм.Големина на : 1.52x30m.Тежина : 14kg. 1.52x30m Мат Винил филм налепница, висок сјај и мазна завршница.Совршен за автомобил тело / ентериерно уредување.Направете вашиот автомобил повеќе уникатни и кул.Заштита на оригиналната боја од гребнатини.Водоотпорен, лесно да се исчистат со вода и сапун.Отстранлив, нема да им наштети на автомобил боја.Флексибилни и издржливи, можат да се држиме до скоро било како автомобилот покриви, багажникот капаци, браници, fenders, dashboards, рачки на вратите..Дури и вашиот лаптоп, мобилен телефон, и така натаму.Инсталација : Пред држи ги на, ве молиме да се исчисти .Ако вашиот автомобил неодамна восок, отстранете го восокот.Топлина на налепница со фен или професионална топлина пиштол за подолг.Користете мека гума squeegee да се избалансираат меурчиња и брчки.По заглавени, не миење на возилото во рок од 24 часа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди