.

.

New
Coloranimal Новина Крава Љубовник Над Вратата Виси Организатор со 4 Џеб,Ѕид Складирање Торба Кујна Материјали Торби и 2 Куки за Бања Плакарот,Дома Декоративни Кутии за Ск

Coloranimal Новина Крава Љубовник Над Вратата Виси Организатор со 4 Џеб,Ѕид Складирање Торба Кујна Материјали Торби и 2

DEN 959.76

Тековен
Во продавницата

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ И РАЗНОВРСНА КУТИИ за СКЛАДИРАЊЕ : да виси складирање торба(4 џеб) со куки,совршен за собира разни работи од секојдневниот живот , не само што Може да биде обесен во спалната соба, купатило, кујна, канцеларија ,балкон ,но, исто така, организирање и чување на бебе производи, детска' играчки, пет материјали, облека & долна облека, toiletry складирање, дома материјали, списанија & книги, многу други користи итн, мултифункционален дома декор складирање корпа за вашето семејство.1-2cm грешка на мерење е разумен спектар поради различни measurment методи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди