.

.

New
ЛГБТ Гордост Знаме Снегулка Pendant Божиќ Виси Украси Печати Божиќ Дрво Декорации

ЛГБТ Гордост Знаме Снегулка Pendant Божиќ Виси Украси Печати Божиќ Дрво Декорации

DEN 1199.76

Тековен
Во продавницата

Големина : 2inch x 2 инчен во снегулка големина,совршена големина за да виси на Божиќ дрво декорации.Рабови и агли се фино полиран, тркалезни и мазни, не е лесно да се повредат раце.Обликот е исклучителна и убави, само како вистински снегулки.Тоа го одликува со исклучителна pendant на елката и додава празнична атмосфера!.Материјал : Божиќ сувенири е направен од страна на метални легури материјал со моделот печатени.На снегулка pendant за елка е слободен да се откажам од дрвото,врата на ѕидот и било каде сакате да виси.Дизајн : Божиќ виси украс е дизајн со уникатен модел печатени,која може да се чува години над години колку што ќе се грижи за тоа.Одличен Подарок : Божиќ снегулка украс ќе потрае повеќе смешни на Божиќ одмор.Тоа е многу погодна за оркестарот вашиот дом или дрво, на Божиќ одмор,тоа е голем дар за вашето семејство,тогаш родителите,се мачат,сестра,баба и дедо,партнери и пријатели.Пакет се Вклучени : 1 x Божиќ снегулка виси декорација.Смешни шема печатени Божиќ украси снегулка pendant сувенири е една одлична декорација за X-mas празник!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди