.

.

New
PROSTORM Windproof Двојно Vented Патување Чадор со Автоматско Отвори & Затвори Компактен Про Невреме

PROSTORM Windproof Двојно Vented Патување Чадор со Автоматско Отвори & Затвори Компактен Про Невреме

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Fiberglass рамка.ПОДЛАБОКО КУПОЛА КРОШНА, ПОВЕЌЕ ПОКРИЕНОСТ : Нашите поголеми 46" лак-дијаметар значи поголема покриеност и на ветер отпор за време на rainstorms.ЛЕСЕН, КОМПАКТЕН, СОВРШЕН ЗА ПАТУВАЊЕ.Компактен 11.75" кога затворена.Тенок профил ќе ти се лизга во било чанта, briefcase, багаж и повеќе.Лесен во 1 lb.ПРАВЕЦ НА-БОРБА, ДВОЈНО-VENTED КРОШНА.Vented крошна им овозможува на ветерот за да се движите низ крошна, спречување на инверзија. 9 rib fiberglass рамка е силна и изграден за да трае.Правец на-тунел тестирани за да се спротивстави на моќниот ветрови без инверзија.ПОСЕБНИ RATCHET БЕЗБЕДНОСТ во ОКНОТО за лесно да ги ресетирате.За автоматско отворање/затворање копчето систем.Посебни ratchet вратило овозможува да се повлечат во фази за лесно и безбедно ги ресетирате.МАКСИМАЛНА ВОДА REPELLENCY.Посебни нано-ткаат водоотпорен материјал третман repels водата како ништо друго.Вода само монистра и ролни право надвор.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди