.

.

New
Капетанот Stagg (КАПЕТАН ЕЛЕН) КС полулегнал дневна стол зелена М-3885

Капетанот Stagg (КАПЕТАН ЕЛЕН) КС полулегнал дневна стол зелена М-3885

DEN 674.40

Тековен
Во продавницата

Столици.Големина на : собранието = ширина 790 ~ длабочина 685 ? 760 ? 840 ~ висина 915 ? 910 ? 890mm седиште висина = 380mm складирање = 160 ~ 160 ~ должина 940mm Тежина : 3500g Материјал : структурни член : челик (епоксидна смола за премачкување), текстил = полиестер, перница материјал = уретан пена капацитет : за 80kg > Повеќе.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди