.

.

New
Џерси Рамка се Прикаже Случај Џерси Сенка Кутија Сувенири витрини Џерси се Прикаже Случај Акрилик 92% Јасна Antifade УВ Заштита Злато Брави за Фудбалски Дресови Воена У?

Џерси Рамка се Прикаже Случај Џерси Сенка Кутија Сувенири витрини Џерси се Прикаже Случај Акрилик 92% Јасна Antifade УВ

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

НИЕ НУДИМЕ ПОВЕЌЕ ОД БИЛО КОЈ ДРУГ ЗА ПОМАЛКУ!Сомот наредени МАХАГОНИ заврши џерси екранот рамка.Pin одбор и ги опции за екранот.УЛТРА ИСЧИСТИТЕ ЕКРАНОТ со чаша 92% транспарентност. 98% UV заштита спречува џерси од исчезнува. 2 злато позлатен брави за lockable се прикаже случај.Голем џерси рамки за ѕид големина на 31.25" од 23.25" од 1.5" инчи.ОДГОВАРА на ДРЕСОВИ ОД СИТЕ ГОЛЕМИНИ, НИЗ СПОРТСКА маица рамка се прикаже случај големината на 31.25" од 23.25" од 1.5" инчи одговара на дресови низ спорт – Безбол, Кошарка, Фудбал, Фудбал, Хокеј, дресови и сувенири.Го прави голем љубител на спортот подарок!Може да се користи како џерси случај, џерси сенка кутија се прикаже случај, воена униформа сенка кутија за да се прикаже воена униформа, и негува бесценети спомени.ВАЖНИЧА ВАШИОТ ЏЕРСИ во сомот наредени МАХАГОНИ заврши сенка кутија за џерси екранот!Користете го PIN ОДБОР за прецизна и НАВРЕМЕНО СЛОБОДНИ ЕКРАНОТ (или) дрес ЗАКАЧАЛКА да се качи на вашиот џерси.Нашиот визуелен упатството (вклучени) прошетки низ двете опции за да користите кошула се прикаже случај.НАЈАСНИТЕ ЕКРАНОТ ВО ПАЗАРОТ.ШТИТИ ЏЕРСИ ОД ИСЧЕЗНУВА Панели направени од ОДДЕЛЕНИЕ НА Акрил и 92% ТРАНСПАРЕНТЕН, НАЈВИСОКАТА МОЖНА ТРАНСПАРЕНТНОСТ за на доградба на акрилни. 98% УВ ЗАШТИТЕН значи вашиот џерси НЕМА да ИЗБЛЕДИ со текот на времето.Доаѓа опремена со 2 АНТИ КРАЖБА на ЗЛАТО БРАВИ за дополнителна безбедност.НЕМА ВДЛАБНАТИНИ, ГРЕБНАТИНИ И СУДИРИ!Нашите рамка е спакувана во повеќе слоеви на комерцијален заштитна амбалажа и тестирани интензивно за безбедно транзит.Нема вдлабнатини, гребење или штета.Во случај да не сте среќни со производот, можете да се вратите за целосна наплата или замена.Видов заб хардвер вклучени за ЛЕСНО МОНТИРАЊЕ на вашиот фудбалски дрес рамка се прикаже случај на ѕидот.Доаѓа СОБРАА за лесно да се постави.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди