.

.

New
TALLKING Не се Лизга Телефон Подлога за 4-во-1 Автомобил,Автомобил Табла Анти-Лизга Гумени Подлога, Универзал Не се Лизга Автомобил Магија Табла Леплива Лепило Мат за Си?

TALLKING Не се Лизга Телефон Подлога за 4-во-1 Автомобил,Автомобил Табла Анти-Лизга Гумени Подлога, Универзал Не се Лизга

DEN 479.76

Тековен
Во продавницата

【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ ПВЦ МАТЕРИЈАЛ 】 Тоа е масло на отпор, еластичност, отпорност на триење, стареење и лепливоста отпор, Здравје и нема чуден мирис, одржување на автомобилот средина свежи. 【НЕ се ЛИЗГА ТЕЛЕФОН ПОДЛОГА ЗА 4-ВО-1 АВТОМОБИЛ】Не се лизга телефон подлога мат 4 во 1 целина дел од мулти-функционални против пролизгување мат, без комплицирани процедури за инсталација, без магнети, навртки или сложеноста на вшмукување чаши, само да се стави на и употреба. 【360-СТЕПЕН РОТИРАЧКИ ТЕЛЕФОН НОСИТЕЛОТ 】На мобилен телефон носителот на анти-пропадна мат може да се ротира 360 степени, без разлика дали тоа е хоризонтална или вертикална екран, тоа може да се прилагоди по волја да одговараат на различни агли на гледање. 【ПРИВРЕМЕН ПАРКИНГ КОНТАКТ БРОЈ 】 Поради ротирачки природата на екранот стојат, можете да одлучите дали да го скриете вашиот контакт number.By користење вклучени дигитални налепници (6 групи), дури и ако сте надвор од вашата автомобил прозорецот, вие се уште можете да го видите вашиот број јасно. 【ПО-ПРОДАЖБАТА на SERVIC】 : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се справи со неа во рок од 24 часа.Боја : Црвена Инструмент-Таблата Мобилен Телефон Заградата Против Пролизгување Мат ПВЦ материјал е издржлив, нема да се топи на високи температури, и не ќе се зацврстуваат на ниска температура.Тоа нема да се лизга надвор лесно, дури и на bumpiest патишта или острите свиоци.Таа има флексибилност, отпорност на абење, и стареењето на корозија, која е многу идеал.Не се лизга материјал.КАРАКТЕРИСТИКИ : Материјал : ПВЦ, ABS Тежина : 280g ПАКЕТ 1 * Инструмент-Таблата Мобилен Телефон Заградата Против пролизгување Мат ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи мало мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Поради различни следи и светлосни ефекти, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани во слики.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди