.

.

New
JNOIHF Големи Затворен Мини Кошарка Обрачот Сет,Возрасни Над Вратата Кошарка Карики,Кошарка Ѕид,23.2×16inch Backboard и Комплетен Прибор,Кошарка Подарок за Тинејџери

JNOIHF Големи Затворен Мини Кошарка Обрачот Сет,Возрасни Над Вратата Кошарка Карики,Кошарка Ѕид,23.2×16inch Backboard и

DEN 1468.80

Тековен
Во продавницата

★Трајни ПВЦ да се загрози-доказ backboard со rebounder рог рамка.Лесно собранието и монтажа. ★Преносни обрачот со изгледот и трајност на професионална одделение backboard со заштитна назад соочи и вратата куки.Совршен за забава дома,канцеларија или ученичкиот дом. ★Лесно Поставување за Мобилни Игра -Со Вклучени вратата месеци,и сите алатки потребни за оваа Затворен мини кошарка обрачот е лесно да се постави брзо за употреба на мобилен. ★Ѕид Backboard,погодна за внатрешна или надворешна инсталација,погоден за деца над 4 години. ★Ако имате било какви прашања за користење,ве молиме контактирајте со нас во секое време директно,ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа во работни денови. ●Преносни кошарка обрачот во собата,без разлика дали се затворени простории или на отворено,вие и вашите деца можат да уживаат во забавата на кошарката во секое време.Производ Функција : 1.Вратата&Ѕид Монтирани Мини Кошарка Обрачот Сет за Кошарка Фанови.2.Високо квалитетни ПВЦ backboard,Има добра флексибилност,ЈП работ заштита е убава и издржливи.3.Тешки-Должност Челик Rim&Shatterproof/Отпорни Backboard за долготрајност.4.Dunking Како Кошарка Про со Отскокнување Назад Дизајн За Автентична Кошарка Искуство.Спецификација за производ:Backboard Големина : 59×40.5 cm/23.2×16inch Hoop Дијаметар : 30cm/11.8 inch Suitable за teenages на возраст од над 4 години old Applicable луѓе : деца,млади,adults Applicable сценарија : дом,канцеларија,студија,вратата frame Package:1x Кошарка обрачот+backboard комплет.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди