.

.

New
Вода Омекнувач Стандард Заобиколат Вентил Собранието - Дел # 7345388

Вода Омекнувач Стандард Заобиколат Вентил Собранието - Дел 7345388

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Вода Омекнувач Заобиколат Вентил Собранието Комплет вклучува : 3/4" заобиколат вентил собранието, четири црно клипови, и две инсталација adaptors со прилог o-прстени.Фабрички оригинални замена на делови.Одговара на повеќето големи брендови стандард вентил за вода softeners (Џакузи, Kenmore, Eco Pure, GE, Morton, фан клуб : интер), видете опис на производот за целосна листа на компатибилни вода омекнувач модели.Водовод адаптер конекции се стандард 1" машки цевка теми.Вода омекнувач заобиколат вентил собранието комплет вклучува : 3/4" заобиколат вентил собранието, четири црно клипови, и две инсталација adaptors со прилог o-прстени.Овие делови се вклопуваат во бројни вода омекнувач брендови, вклучувајќи : Џакузи, Kenmore, Eco Pure, GE, Morton, и фан клуб : интер.Специфични модели се наведени подолу : Џакузи : WHES30, WHES33, WHELJ1, WHE-CWF, WHESLE, WHES20. Morton : M27 M30, MC30, M20, MCWF, M34, MSD39 A, MSS20 B, MSD20 F, MSD34 C, MSD30 D, MSD27 B.General Electric (ГЕ) : GXSF30 V, GXSF40 H, GXSF30 H, GXSF18 G.Eco Pure : EP6225, EP6130, EP31, EP42, EPHY014, EPWHCW, EPHS, EP30, EP100, EP40, EP200, EP6230, EP27, EP34, ТБ-30, ТБ-15.Фан клуб : интер : NSR17 CS, NSC25 ED, NST30 UD, NST30 ED, NSC30 UD, NSC15 ED, NSWHCW.Чудо Вода : MW-30, MW-40. Kenmore : 625.38350, 625.38300, 625.38620, 625.383060, 625.383560, 625.38300, 625.75116, 625.75126, 625.75112, 625.75113, 625.75114, 625.75122, 625.75132, 625.75222, 625.75117, 625.75115, 625.75125, 625.75127, 625.759. Ние препорачуваме да ги гледате 1" бајпас Вентил Собранието Комплет производ листата да се осигура дека вие цел правилно собранието комплет.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди