.

.

New
Уметничките Руската С-300 Воздушна Одбрана Ракетен Систем Проектил 1/72 Готовиот Модел На Резервоар

Уметничките Руската С-300 Воздушна Одбрана Ракетен Систем Проектил 1/72 Готовиот Модел На Резервоар

DEN 4319.04

Тековен
Во продавницата

1 : 72 Скала Историски Резервоарот.Должина : 7.87 ИНЧ.Лиен целосно во пластични да се обезбеди парична казна детали.Многу детални во текот,Високо Предмети.Пред насобраните модел,подготвени да бидат прикажани.Нов пакет со Скала?1/72 Пластични готовиот модел Материјал : Plastic Size : Должина : 20 cm. ?Должина : 7.87 ИНЧ. Ова НЕ е ДЕТЕ Е ИГРАЧКА.ПОГОДНИ САМО ЗА ВОЗРАСТ ОД 14+ .

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди