.

.

New
Сите Природни, Златен Брендови, Свеќа Одлуки Соја Восок 415 Снегулки Unscented, САД Направен, за DIY Свеќа Одлуки, Свеќа Проекти, Колекции, Материјали (САД) (1LB)

Сите Природни, Златен Брендови, Свеќа Одлуки Соја Восок 415 Снегулки Unscented, САД Направен, за DIY Свеќа Одлуки, Свеќа

DEN 311.76

Тековен
Во продавницата

кавга слободен, пари гаранција за враќање.Од "Антички Здравје Лекови', компанија посветена на истражување и изработка на успешен квалитетот на производите сите на време.DIY Домашен,Креативни Восок.Ние продолжуваме да го револуционизира придонеси за пакување и преработувачка индустрија со години на истражување и потрошувачите пријателски пакување решенија.*КУПУВАЊЕ на АНТИЧКИТЕ ЗДРАВЈЕ ЛЕКОВИ СВЕЌА ОДЛУКИ СОЈА ВОСОК 415 СНЕГУЛКИ е конкурентни достапни на пазарот за да го Направите Тоа Сами, ентузијасти.Обидете твое денес.Нашите восок содржи растителна основа адитиви кои се природно се најде во средина како обновлив ресурс и е повеќе еколошки начин да се направи Свеќи. *СОВРШЕНА СВЕЌА ВОСОК за Правење Свеќи во Тегли или Tins употреба Свеќа Одлуки Соја Восок 415 Снегулки има повисока топи точка од 464 восок кој им овозможува на свеќи да се одржи нивната Форма Подобро во Потоплите Клими.Сите природни висок квалитет Соја Восок за да се помогне во спречување на токсични и штетни гасови при согорување на вашите сопствени направени свеќи.Одлично за обновување на возбудлива свеќа колекции и прекрасно семејство DIY проекти во било вештина ја напушти.Одлична за одржување на мириси и Може да се користи на Различни Начини Од Ароматерапијата Свеќи, Обичај Свеќи во Почетник или Експерт нивоа на DIY Свеќа Изработка на Проекти.Нашите Свеќа Одлуки Соја Восок 415 Снегулки се природен соја восок содржи соја врз основа на силажата да се намали мрзнување. *100% ВЕГЕТАРИЈАНЦИ, Сите Природни, PARAFIN СЛОБОДНИ, НАФТЕНИ БЕСПЛАТНО, без СУРОВОСТ И ПОДГОТВЕНИ се КОРИСТИ Свеќа Одлуки Соја Восок 415 Снегулки Нашите восок ќе изгори чисти без нездрави хемикалии се најде во традиционалните Свеќа Восок.Нашите Свеќа Одлуки Соја Восок содржи состојки се одгледува во руралните Америка и помага да се бори земјоделците обезбедување економска стабилност за семејства во САД.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди