.

.

New
Изгрејсонце I3161DTAB BlackDot4-Wheelprofessionalrollingaluminumcosmeticmakeupcraftstorageorganizercaseandeasy-Slidetrays-I3161, Црна

Изгрејсонце I3161DTAB BlackDot4-Wheelprofessionalrollingaluminumcosmeticmakeupcraftstorageorganizercaseandeasy-Slidetrays-I3161,

DEN 4172.88

Тековен
Во продавницата

Убава нова Црна dot моделот со Црни алуминиумски средување на топлина отпорни на Надворешните материјал го задржува случај кул и ја заштитува вашата козметика тешки рачка за дополнителна удобност и потпора.Дното случај Спецификација : пошироко отворање на врвот оддел за лесен пристап стигнале/telescoping рачка за дополнителна издржливост со внатрешно скејт тркала за лесен да се направи.Топ случај Спецификација : поширок отвор на врвот на случај за лесен пристап четири проширување лесно слајд коцки со пространа внатрешност.Убава нова Црна dot моделот со Црни алуминиумски средување на топлина отпорни на надворешните материјал го задржува случај кул и ја заштитува вашата козметика тешки рачка за дополнителна удобност и контрола, дното случај Спецификација : пошироко отворање на врвот оддел за лесен пристап стигнале/telescoping рачка за дополнителна издржливост со Внатрешно скејт тркала за лесен валање, врвот случај Спецификација : поширок отвор на врвот на случај за лесен пристап четири проширување лесно слајд коцки со пространа внатрешност.

Останатите карактеристики

wider opening top compartment for easy access retractable/telescoping handle for extra durability with inline skate wheels for easy rolling :
Обновено

Слични понуди