.

.

New
CHENRONG Легура Автомобил Играчка 1:24 за Centenario LP770-4 Алуминиумски Diecast Автомобил Звук Кревање Опашка Жешки Тркала Модел Играчки Возило Подарок за Собирање на Сувенири (Б?

CHENRONG Легура Автомобил Играчка 1:24 за Centenario LP770-4 Алуминиумски Diecast Автомобил Звук Кревање Опашка Жешки Тркала

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Умре-фрлија модел на автомобил квалитет : алуминиумски материјал, не е лесно да се оштети.Нежен допир не е лесно да се оштети и нула. 1 : 24 скала умре-фрлија автомобил модел : актуелната модел 1 : 24 скала.Големина на автомобил модел е приближно 21 cm × 9.5 cm x 5 cm.Убави украси и идеален подароци.Моќен симулација : Овие возило модели имаат вистински гуми, openable вратите, хаубата и багажникот, и детални ентериери.Овие убаво врежан колекционерски автомобили дефинитивно ќе стојат во било кој умре-фрлија колекција!.Модел на автомобил користи : скапоцени нешта за собирање, украси, мебел, подароци, играчки и многу други користи.Ние сме искрени продавачи.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение во рок од 24 часа.Овој производ е модел на автомобил декорација, алуминиумски материјал, издржлив.Симулација на автомобил модел, пропорционално умре-фрлија модел играчка автомобил, таписерии изработка, загарантирана да се стави долу, е најдобриот подарок изборот за автомобил ентузијасти.Исто така, многу погоден за домашна декорација!Алуминиумски Материјали:1 : 24 За Centenario LP770-4 Алуминиумски Diecast Автомобил Боја : Црна , Црвена , Yellow Material : легури и abs Ratio : 1 : 24 Size : Приближно (21cm*9.5 cm*5cm)Пакетот вклучува : 1 x легура модел на автомобил (без батерија)Функција : Звук и light Pull назад function The лево и десно врати може да се opened The худ маска може да се opened The задниот поклопец може да се opened Uses : подароци, колекционерски предмети, сувенири, decorations1. Рачно мерење на големина на автомобил модел.Таму може да биде мала грешка од 1-3 см.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.2. Ве молиме имајте во предвид дека може да има хроматските аберации помеѓу сликата и вистинскиот објект, поради светлината и екранот проблеми.Напомена : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3 см.2. Погодени од фактори како што се времето, светлина изложеност, па дури и на различни резолуции на екранот, на сликата може да има слаб хроматските аберации дека не може да се избегне.3. Ако производот има проблеми со квалитетот, ние ќе замена или враќање, и ние ќе се потрудиме да се обезбеди добра услуга.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди