.

.

New
Ramtech 65mm Табла 3M Лепило Подлога Монтажа Диск за GPS Вшмукување Чаша Планината, Компатибилен со Tomtom возач на камион 600 Оди 40 50 50 S 60 60 S 500 520 600 620 5200 6200 Pro 7150 Започнете 40 50, DMD65

Ramtech 65mm Табла 3M Лепило Подлога Монтажа Диск за GPS Вшмукување Чаша Планината, Компатибилен со Tomtom возач на камион

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

✅ ВИСОК КВАЛИТЕТ : Brand new 65mm Дијаметар 3 M Леплива Подлога Табла, Диск Лепак Планината Универзална за Мобилен Телефон, во Автомобил DVR, GPS, MP4, Таблет, и многу повеќе!. ✅ УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Екстра нежни лепило материјал за да се заштити вашата таблата.Лепило држи цврсто, но отстранува чисто. ✅ МАТЕРИЈАЛ : Ова 65mm леплива вшмукување подлога се направени од издржлив 3 M VHB + ABS.ОЕМ диск дијаметар. ✅ КОМПАТИБИЛНОСТ : Универзален дизајн работи со паметни телефони, автомобил камери, GPS вшмукување месеци додека вшмукување чаша големина е помала од 65mm.Answer : ___________________________ Note : Не се компатибилни со 7 инчен вшмукување чаша GPS месеци. ✅ 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Ние во Ramtech Електроника понуда на високо квалитетни производи по поволни цени.Задоволството на клиентите е многу важно за нас и ние се стремиме да им понуди на најширокиот спектар на квалитетни производи поддржани од страна на нашите 100% задоволство гаранција за да се осигураме дека нашите клиенти се купи со доверба.Сосема нов и висок квалитет на 65mm (2,5-инчен) Табла Диск Планината Универзална за GPS / Автомобил DVR / MP4 / Таблет КОМПЈУТЕР / Мобилен Телефон / паметен Телефон / E-book.Лепило подлога диск кој ви овозможува да се држиме за било која површина и да го прикачите на вашиот вшмукување се качи на него.Планината вашиот GPS уред на вашиот табла за лесно прегледување.Одговара на секој бренд на вшмукување планината, додека вшмукување чаша големина е помала од 65mm.Уникатен дизајн : База е малку БулбусПодобро Вшмукување од другите.Материјал : 3 M Лента + ABS ПластикаПодобар Квалитет!Екстра нежна лепило материјал за да се заштити вашата таблата.Лепило држи цврсто, но отстранува чисто.Пакетот Вклучува : 1x цртичка планината диск во големо пакување.Само кора & стап - Не се потребни алатки.Придава на табла на вашето возило, наместо да шофершајбната.Лепило диск се придржува до условите на табла на вашето возило, и вашиот вшмукување чаша планината месеци на диск.Внимание : Бидете сигурни дека вашиот цртичка не е мрсна или правливи пред инсталација!Ако површината не е доволно чисти, лепило нема да се држи правилно.ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ВОЗАЧИ ВО КАЛИФОРНИЈА И МИНЕСОТА : А монтажа диск или други монтажа уреди се потребни за Калифорнија и Минесота.Законот забранува возачите во овие држави од користење на вшмукување месеци на нивните ветробрани додека работи моторни возила.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди