.

.

New
G. S Стоматолошки Впечаток Коцки Перфорирани Протеза Пониски XL Најдобар Квалитет

G. S Стоматолошки Впечаток Коцки Перфорирани Протеза Пониски XL Најдобар Квалитет

DEN 1816.80

Тековен
Во продавницата

G. S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г. С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Г.S СТОМАТОЛОШКИ ВПЕЧАТОК КОЦКИ ПЕРФОРИРАНИ ПРОТЕЗА ПОНИСКИ XL НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ.НАПРАВЕН ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.Г.S СТОМАТОЛОШКИ ВПЕЧАТОК КОЦКИ ПЕРФОРИРАНИ ПРОТЕЗА ПОНИСКИ XL НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди